Veli Toplantısı İmza Sirküsü

Eğitim hayatınızda imza atıldığını bilmeyen yoktur sanırım eğer veli iseniz, velisi olduğunuz öğrenci için veli toplantısı imza sirküsü de atıldığını belirtelim. Bu nedenle sizlere veli toplantısı imza sirküsü formunu indirerek, konu hakkında bilgilendirmek istedik. Bu sayede zaman harcamadan kolayca veli toplantısı imza sirküsü alarak zamandan tasarruf sağlayabilirsiniz.

Veli Toplantısı İmza Sirküsü İndir

Bu imza sirküsü içeriğine baktığımızda öğrencinin anne ve babasının adları, meslekleri ve iletişim numaraları yer almaktadır. Ayrıntılı olarak sizlere sunulan veli toplantısı imza sirküsü ücretsiz olup aşağıdaki dosya bağlantısı üzerinden indirebilirsiniz.

Veli toplantı tutanakları arasında önemli bir belge olarak bulundurulması zorunlu olan evraklardan bir tanesidir. Zira müfettişler, özellikle ilk okul sınıflarını denetimlere geldiğinde sınıf öğretmeninden toplantı tutanaklarını talep eder. Aksi takdirde göremediğinde ilgili personel hakkında soruşturma açabilir. Müfettişler yılda 2/3 kez her okula gelebildiği gibi soruşturma yiyen okullarda bu sayı daha da artabilir. Bu nedenle müdür ve müdür yardımcısının, veli toplantı imza sirküsüne çok dikkat etmeleri gerekiyor. Ayrıca toplantılara kişi sayısının fazla olmasına dikkat ediniz.

Yukarıdaki bağlantı da sizlere veli toplantısında velilerden alacağınız imzaları ve kişisel bilgileri sunan word dosyasını paylaştık. İndirerek imzalarını alabilir ve işlemlerinizi bitirebilirsiniz.

Veli Toplantısı İmza Sirküsü Word

İlk öğretimde okuyan öğrenciler için hazırlanan bu evrak genelde öğrencinin durumunun öğretmeni tarafından takip edilmesi için alınmaktadır. Bu nedenle yapılması gereken her aşamayı, eğitmen yapmaktadır. Konu hakkında daha fazla bilgiye sahip olmak isteyenler, aşağıdaki yorum alanlarından bizlere sorularını sorabilirler.

Dosyayı indir

Konumuzdan Başlıklar:

Kullanıcı Oyu:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Yazar Hakkında: Serkan ERDİL
Bankacılık sektöründe derin analizleri sizler ile buluşturan '' Serkan ERDİL '' borsa, forex, emtia gibi önemli yatırım araçlarında da bilgi vermeyi amaçlar.
İlginizi Çekebilir
  • İmza Sirküsü Ne Demek?

    İmza Sirküsü Ne Demek?

Yorumlar
imza sirküsü