İmza Sirküsü Boş Örneği

İmza sirküsü almak veya çıkarmak isteyen bireyler, notere gittiklerinde genelde boş örnek kağıdına geçirilerek teslim almaktadır. Bu nedenle imza sirküsü için boş örnek almak isteyen şahıslar aşağıdaki word dosyasından indirme yapabilir. İmza sirküsü boş örneği, imza beyannamesi talep eden kişilere noter tarafından ücret karşılığında verilmektedir. Bu nedenle ücretlerin ne kadar olduğuna bakmak isteyenler, önceki konularımızı okuyarak bilgi sahibi olabilirler.

İmza Sirküsü Boş Örneği

Noter onaylı olan belgeler resmi belge kazandığı gibi imza sirküsü boş örneği indirilerek, imzaların atılması da aynı şekilde resmi evrak olarak nitelendirilebilir. Ancak sizlerden isteyen kurum, noter onaylı olursa noterden imza sirküleri çıkarmanız önerilir. İmza sirküleri boş örneklerinde genelde sıralama yapılarak kişilerin adı ve soyadları, ünvanı ve tatbiki imzası atılarak resmi evrak niteliği taşıyabilir.

İmza sirküsü boş örnekleri genelde apartman yöneticilerinin işine yarayabilir. Zira yöneticiler, binada sorun yaşattıran bir daire sakinini yönetimde imzaların toplanması işleminde imza sirküsü alınarak, o kişiyi icralık yaptırabildiğiniz gibi o kişinin evine kadar haciz işlemlerine sokabilirsiniz. Bu nedenle bazı durumlarda imza sirkülerinin önemi çok fazladır.

imza sirküsü boş örneği indir

Konumuzdan Başlıklar:

Kullanıcı Oyu:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Yazar Hakkında: Serkan ERDİL
Bankacılık sektöründe derin analizleri sizler ile buluşturan '' Serkan ERDİL '' borsa, forex, emtia gibi önemli yatırım araçlarında da bilgi vermeyi amaçlar.
İlginizi Çekebilir
Yorumlar
Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?
imza sirküsü